• Index
  •  » Pogaduszki
  •  » a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

#16 2008-08-07 15:12:46

Marioosh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 133
Punktów :   
Samochód: FIAT Stilo
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.8 16V (133km)
Mandaty (PLN): 600
Mandaty (Punkty): 10

Re: a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

No widze nie niezly offtopic sie zrobil i to sam admin w nim bierze udzial no a o miejscach moze niekoniecznie do wypadu z bliska osoba ale przy deszczowej pogodzie fajnie sie jedzie Trzeba pojechac za kosciol sw rodziny na polonezie w ta piachowa droge, nastepnie w lewo i all time prosto tam niejaki "kwiatek" kiedys bokiem poldkiem latal i gdyby nie pomoc kolegow to by tam zostal


Offline

 

#17 2008-08-07 15:31:06

willy86

Kręci Bączki

8198142
Skąd: wwy
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 75
Punktów :   
Samochód: GOLF III
Rok produkcji: 2991
Silnik (Moc): 1001 bateri słonecznych :P
Mandaty (PLN): tErAzToMiToLoToT
Mandaty (Punkty): 5,10,15... PoZaMiAtAnE!

Re: a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

drugie podobne miejsce do "driftu" pokazał mi sam admin... pamiętasz?? droga tuż obok Mrówki... piaszczysta droga z delikatnymi zakrętami - przy 50 ( lub wiecej ) i lekkich kontrach kierownicą fajnie można się pobawić i troszkę nauczyć ( wychodzenie z bocznych poślizgów itd.)
UWAGA; Niedzielnych kierowców prosi się o ostrożność... złe operowanie pedałami gazu oraz hamulca i kierownicą może ŹLE się dla Was skończyć!!!


GŁÓWNY PODEJRZANY W AFERZE KORUPCYJNEJ KLUBU

Offline

 

#18 2008-08-07 15:35:45

AngelDriver

Kierowca

1273787
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 40
Punktów :   
Samochód: Seatus vel Tolek
Rok produkcji: nie pytaj piekna o wiek
Silnik (Moc): Power by Angel
Mandaty (PLN): zaplacone
Mandaty (Punkty): 13
WWW

Re: a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

Ja to lubie jezdzic na wyszkowski łegi... i Leszczydołu do Nadleśnictwa


    Życie jest jak OS tylko bez zapoznania z trasą 

Offline

 

#19 2008-08-08 07:42:49

rbrck

Administrator

10447283
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 156
Punktów :   
Samochód: Peugeot 206
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.1 (60KM)
Mandaty (PLN): 350
Mandaty (Punkty): 5

Re: a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

Marioosh napisał:

No widze nie niezly offtopic sie zrobil i to sam admin w nim bierze udzial no a o miejscach moze niekoniecznie do wypadu z bliska osoba ale przy deszczowej pogodzie fajnie sie jedzie Trzeba pojechac za kosciol sw rodziny na polonezie w ta piachowa droge, nastepnie w lewo i all time prosto tam niejaki "kwiatek" kiedys bokiem poldkiem latal i gdyby nie pomoc kolegow to by tam zostal

wcale nie offtopic;) tłumaczylem jak dojechac:)

Pan W. napisał:

drugie podobne miejsce do "driftu" pokazał mi sam admin... pamiętasz?? droga tuż obok Mrówki... piaszczysta droga z delikatnymi zakrętami - przy 50 ( lub wiecej ) i lekkich kontrach kierownicą fajnie można się pobawić i troszkę nauczyć ( wychodzenie z bocznych poślizgów itd.)
UWAGA; Niedzielnych kierowców prosi się o ostrożność... złe operowanie pedałami gazu oraz hamulca i kierownicą może ŹLE się dla Was skończyć!!!

Tak zwane Tokyo Drift;) Teraz jest tam troszke dolow, wiec trzeba uwazac coby kół nie pogubic, ale w zime kiedy snieg ladnie sie ubije jest tam baardzo przyjemnie:) a predkosc tak powyzej 70 zeby Ci dobrze zarzucalo:) no i w wiekszych samochodach tez trzeba umiec to zrobic, bo przod nurkuje;) i bron Boże zaciagac reczny! tam wlasnie o to chodzi zeby samochod sam z siebie bokiem leciał

ALBO BOKIEM ALBO WCALE:D

AngelDriver napisał:

Ja to lubie jezdzic na wyszkowski łegi... i Leszczydołu do Nadleśnictwa

Musisz mi pokazać gdzie na łęgach można sobie poszaleć i w tym  leszczydole też w którym to miejscu dokładnie jest;) (gdzie nadleśnictwo to wiem:P)


Na drugie imię mam Bezpieczeństwo, na pierwsze Nie

Gasoline runs trough my veins.

Offline

 

#20 2008-08-08 13:54:54

Marioosh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 133
Punktów :   
Samochód: FIAT Stilo
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.8 16V (133km)
Mandaty (PLN): 600
Mandaty (Punkty): 10

Re: a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

a do tego leszczydołu to przypadkiem nie jest lesniczy a nie nadleśnictwo? Bo do nadleśnictwa to tylko asfalcik a do leśniczego tam fajna nowa prosta zwirowka prowadzi w leszczydole jest jeszcze jedna żwirówka, tylko że zamknięta dla zwykłego ruchu bo tam teraz wycinka i wywóz drzewa jest Ale dla drifterow w sam raz


Offline

 
  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » a może by tak coś o fajnych miejscach w WWY i okolicach??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dieta