#31 2008-08-27 18:55:45

danny86

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

Witam was dziś wkładam do Matizka /////Alpinkę najzwyklejsza ze wszystich /////Alpine, ale ma sterowanie subwoofere to już coś jeszcze tylko paneli i gitara temat zamknięty:-)

Dodano 20:39:17:
////Alpina siedzi gra i bucy :-):-):-)

Dodano 00:35:09:
Widzę, że ostatnio pustki...


Łączymy posty i nie piszemy jeden po drugim:)


Dodano 18:51 28.08.2008
Przepraszam za bałagan, ale post Danny'ego nadawał się na osobny temat, więc go przeniosłem, a tutaj wklejam jego odpowiedź na mojego posta poniżej:

danny86 napisał:

A z radyjkiem długo się nie bawiłem, ale dokładność się liczy w każdym calu...Pustawiałem wszystko itp.


...:::AutoSound:::...

Offline

 

#32 2008-08-28 07:20:35

rbrck

Administrator

10447283
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 156
Punktów :   
Samochód: Peugeot 206
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.1 (60KM)
Mandaty (PLN): 350
Mandaty (Punkty): 5

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

ponad godzine sie bawiles z tym radyjkiem?

nom troszke pustki, moze ludzie korzystaja z ostatniego tygodnia wakacji;)
mam nadzieje, ze to tylko taki chwilowy przestój:)


Na drugie imię mam Bezpieczeństwo, na pierwsze Nie

Gasoline runs trough my veins.

Offline

 

#33 2008-09-03 10:04:23

Marioosh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 133
Punktów :   
Samochód: FIAT Stilo
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.8 16V (133km)
Mandaty (PLN): 600
Mandaty (Punkty): 10

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

hehe fajnie a Danny wiesz moze cos o dobrym radyjku tylko z wysuwanym ekranikiem? cos takiego w ogole sie sprawdza czy bajerek taki tylko?


Offline

 

#34 2008-09-03 23:55:36

danny86

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

jest tego multum na allegro, ale i ceny fajne..., ale i bajera fajna DVD i z divix nawet występuje więc filma zobaczysz...I trzeba poszukać w Video/DVD tam coś znajdziesz są zapewne te firmowe jaki i no name. zobacz ceny no wiesz dla jednych bajer dla innych luksus, ale czy tak naprawdę to potrzebne?????


...:::AutoSound:::...

Offline

 

#35 2008-09-05 18:26:17

Marioosh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 133
Punktów :   
Samochód: FIAT Stilo
Rok produkcji: 2001
Silnik (Moc): 1.8 16V (133km)
Mandaty (PLN): 600
Mandaty (Punkty): 10

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

Wlasnie patrzylem niedawno, ceny takich firmowych np clarion najtanszy to wydatek rzedu 2000zl wiec sobie odpuszcze poszukam jakiegos radyjka z fajnym zwyklym wyswietlaczem aby mialo usb i opcjonalnie aux patrzylem to soniaki sa fajne albo pioneer co juz mam jedno i jestem zadowolony z tej firmy


Offline

 

#36 2008-09-08 18:28:34

danny86

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

http://img201.imageshack.us/img201/7278/musicar23bi8.jpg

a tu przedstawiam Wam moje Logo Wiele czasu poświęciłem, ale opłasciło się

Ostatnio edytowany przez danny86 (2008-09-08 18:29:39)


...:::AutoSound:::...

Offline

 

#37 2008-09-13 15:49:58

danny86

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

Witam, straszne pustki w sumie nic się nie dzieje...

Może ja pochwalę sie ile autek w swoim życiu zrobiłem (wszystkiego to nie pamietam) :
- Honda Civic 1994 r. (tzw. Żabka)
Proste audio jednostka Blaupunkt  i głośniki przód Helix Blue.
- Jak pracowałem w Audiomanii w Wawce (krótki okres czasu) to na dzień próby dostałem
------Renault Kangoo
Wszystkie nowe kable od akumlatora aż po głośniki (Alfatec'a)Jednostka Pioneer, głośniki przód DLS w desce 10 cm, wytłumiona pastą głuszącą (Alfatec), głośniki tył zabudowane w boczku i wytłumione matami 2 X 16 cm (Simplex są one produkowane tylko dla grupy Proa-System-Team) w celu uzyskania basu...Coś tam wykrzesało się:)
------VW Transporter T5 tu już wyższa szkoła jazdy bo sprzetu było za około 11 000,- to już było robione w kilku tzn. we 3.
jednostka /////Alpine, glośniki przód DLS 3 drożne, wzmak do nich DLS 4-kanały,subwoofer JL Audio, wzmak do niego też DLS i kondensator opd tego wzmaka DLS 1F.jeśli chodzi o zabudowe tego to trza zobaczyć wszystko zmieściło się pod siedzeniami czyli 2 wzmaki, kondensator i subwoofer.Efek?Zajebiście wykonane wszystko zmieściło się w tej kabinie bo reszta to paka goła blacha.
- Audi A4
jednostka /////Alpine, głośniki przód Helix Blue 13 cm, tył elipsy Helix Esprint 6X9 i nowe pełne okablowanie (Alfatec)
- Audi A4
Jednostka Pioneer, głośniki przód Helix Blue 13 cm, tył Helix blue 16 cm coax, Subwoofer i wzmak Helix Blue 12’, okablowanie Caliber;
- VW Golf 4
jednostka Blaupunkt, głośniki przód Helix Blue 16 cm (system), głośniki tył Helix Blue 16 cm coax, nowa instalacja od akumulatora aż po głośniki.
- VW Golf 3
To autko otrzymało ode mnie tylko subwoofer i wzmak Helix Blue, okablowanie Caliber;
- VW Golf 3
Tu ta sama instalacja subwoofer JBL, wzmak JBL, kable Alfatec, i nowa instalacja do radyjaka;
- VW Golf 3
Ten golfie otrzymał nową kompletną instalację i jednostka JVC wraz z subwooferem i wzmakiem;
- VW Transporter T2 (Delfinki namalowane na furce), to autko otrzymało system Sinuslive 13 cm w drzwi, głośniki tylne Sinuslive 6X9 systemowe i wznak, okablowanie Sinuslive;
- VW Caddy
bardzo prosta robota puścić kable na tył i wrzucić w półkę elipsy Hertz’a
- BMW 3 325 TD
A tu JVC otrzymał nową instalację od klemy Alfatec’a, subwoofer Helix Blue i wzmacniacz Helix Blue , kable do wzmaka Dietz i Sinuslive;
- VW Lupo
zaczęło się od jednostki Sony i nowej instalacji Alfatec’a, miały być panele drzwiowe pod Helix Blue no, ale skończyło się na radyjku:(
- Opel Astra I Kombi
Jednostka /////Alpinie (wypaśny model), głośniki przód oryginał, ale za to Asterka otrzymała na tył Helix Blue 6X9 (tak wiem niezbyt dobre rozwiązanie tak chciał właściciel i tak zrobiłem)Nowe kable od klemy aż po głośniki Alfatec’a. Efekt? Niektórzy mówili pokaż suba…a tu zdziwko, bo go nie było:). Była zrobiona nowa półka z grubej sklejki wycięta pod wymiar i obita polarem.
- Ford Eskort
Jednostka /////Alpinie (wypaśny model), tył Helix Blue 6X9 i kabelki Alfatec’a;

Reszty nie pamiętam, jak coś sobie przypomnę to dopiszę... Wszystkich autek nie robiłem sam, mam magików, którzy nadają się do tej roboty
Pozdrówka dla Nich…


...:::AutoSound:::...

Offline

 

#38 2008-09-24 18:54:38

danny86

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: AUDIO W NASZYM AUCIE...

witam weźcie te 2 tematy postów połączcie w 1 dyży a tak to są rozbite w pogaduszkach i w Tuningu, w kupę to razem i już....


...:::AutoSound:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dieta